GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Novatemed Innoceuticals A.Ş. (“Şirket”)’nin bazı ürünlerinin ve hizmetlerinin yayınlandığı web sitesi olan www.novatemed.com (“Web Sitesi”) adresini veya Şirket’e ait diğer web sitelerini ziyaret eden ve işbu Web Sitesi yoluyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanan kişi (“Kullanıcı”), Gizlilik Sözleşmesi (“Sözleşme”) şart ve koşullarını okumuş ve işbu Sözleşme hükümleriyle bağlı olmayı kabul etmiş sayılır. (Bundan böyle Kullanıcı ve Şirket birlikte “Taraflar” olarak anılacaktır.)


1.    Konu ve Amaç

1.1.    Şirket dermokozmetik, gıda takviyesi ve beşeri ilaçlar alanında faaliyet göstermektedir.

1.2.     Şirket, işbu Web Sitesi aracılığıyla Kullanıcı’lara, cilt hastalıkları, genel sağlık sorunları, bunların sebepleri ve tedavisi ile ilgili yaptığı çalışmalar hakkında bilgi akışını sağlamayı, Şirket ve Şirket ürünlerini tanıtmayı amaçlamaktadır.

2.     Web Sitesi ve İçeriği

2.1.     İşbu Web Sitesi üzerinden sisteme aktarılan tüm bilgiler Şirket genel merkezinde ve Şirket’in yetkilendirdiği barındırma hizmeti sunan sunucularda bulunan bilgi depolama merkezinde saklanmakta ve burada gizli tutulmaktadır.
2.2.      Kullanıcı, Kullanıcı ismi, şifre, kredi kartı bilgileri vb. her türlü kişisel verilerin güvenliğinden ve 3. kişilerin bu bilgilere erişiminden sorumludur. Web Sitesi üzerinden alışveriş esnasında girilen kredi kartı bilgileri doğrudan Bankalar arası Kart Merkezi (“BKM”) ve ilgili banka tarafından işleme alınır. Bu bilgiler, işbu Sözleşme’de açıkça izin verilen durumlar hariç, Şirket, bankalar ve BKM dahil hiçbir kurum veya şahıs tarafından ifşa edilemez.  

2.3.    İşbu Web Sitesi’nden reklam veya duyuru maksadıyla veya başka bir şekilde ulaşılan diğer web sitelerinin içeriği, bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde yayınlananlar dolayısıyla oluşabilecek her türlü zarar ve kayıptan Şirket sorumlu değildir. İşbu Web Sitesi’nde yer alan taahhütler sadece işbu Web Sitesi için geçerli olup, Şirket’e ait olan veya olmayan diğer web sitelerini kapsamamaktadır.

3.     Bilgilerin Paylaşımı

3.1.    Şirket, ilke olarak, Kullanıcı tarafından Web Sitesi’ne sunulan kişisel verileri (ad, soyad, e-posta adresi, iş ve özel adres, telefon numarası vb.) 3.kişiler ile paylaşamaz ve/veya işbu Sözleşme’de izin verilen hususlar hariç olmak üzere başka herhangi şekilde ifşa edemez. Aksi Kullanıcı tarafından belirtilmedikçe Şirket, bu bilgileri doğrudan pazarlama veya izleme amacıyla kullanabilir.

3.2.    Web Sitesi’ndeki bilgilerin işlenmesinde, analiz edilmesinde, ürün siparişinde ve/veya hizmet sunumunda, Kullanıcı’ya ait bilgiler tedarikçi firmalarla ve/veya ilgili 3.kişilerle sadece hizmet kapsamında paylaşılabilir. Şirket, tedarikçi firmaların ve/veya 3. kişilerin kendi kontrolü ve/veya sunmuş olduğu hizmeti dışında bu bilgilerin kullanılmasından sorumlu olmayacaktır.

3.3.    Kullanıcı bilgilerinin, Şirket’in tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya adli kurumlar ve mercileri tarafından açıklanılması istenildiğinde, söz konusu bilgiler Şirket tarafından açıklanabilecektir.

 

4.     Diğer Hükümler

4.1.    Web Sitesi’nde yer alan bilgiler, know-how, marka ve her türlü içerikler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere içerik ile ilgili her türlü telif hakları, Şirket’e aittir. Söz konusu içeriğe ilişkin herhangi bir kullanım talebi olması durumunda şirketin yazılı onayının alınması gerekir. Söz konusu izin başvurusu için bilgi@novatemed.com adresine e-posta göndermeniz ve konuyla ilgili olarak yetkili birim ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

4.2.    Şirket’in işbu Sözleşme hükümlerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkı saklı olmakla birlikte yapılacak her türlü değişiklik yayımlandığı tarih itibariyle yürürlüğe girer. Bu nedenle işbu Web Sitesi’nde yer alan "Gizlilik Sözleşmesi" sayfasının sık sık ziyaret edilmesi gerekmektedir.

4.3.    Şirket işbu sözleşmeyi Web Sitesi’nde yayımlanmakla, Kullanıcı ise sadece işbu Web Sitesi’ni ziyaret etmekle Sözleşme hükümleri açısından bağlanmış sayılırlar.

4.4.    İşbu Sözleşme ve Şirket Web Sitesi Kullanım Sözleşmesi hükümleri birbirlerini tamamlayıcı niteliktedir.

Novatemed Innoceuticals A.Ş.                                                                                 Kullanıcı

Bizden Haberler

E-Bülten

Ürünlerimiz, kampanyalar ve firmamız hakkında bilgi almak için üye olun.

Ürünlerimize Ulaşmak İçin

 
DİĞER NOVATEMED SİTELERİ