Novatemed Innoceuticals, dermatoloji bilimi ve yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarıyla katma değer yaratıyor...

Yatırımcılar, firmamızın sağlıklı ve uzun dönemli büyümesinden emin olabilirler. Dünyadaki en iyi dermokozmetik ve wellness firmaları arasında yer alma hedefimize sağlam adımlarla ilerliyoruz ve bu doğrultuda kendimizi öncü bir rol üstlenmeye adadık. Firmamız bünyesindeki araştırmacı bilim adamları, her zaman ileriye bakarak cilt ve genel sağlık sorunlarını önlemeye ve tedavi etmeye yönelik daha iyi yöntemler geliştirme konusuna odaklanmışlardır.

Ocak 2008 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana firmamız ve ürünlerimiz tüm dünyada olağanüstü ilgi ve talep görmektedir. Mevcut pazarlardaki varlığımızı pekiştirip, pazar payımızı artırmayı sürekli olarak sağlarken, dağıtım anlaşmaları ile de sürekli olarak yeni pazarlara penetre olmakta ve böylece sürdürülebilir büyümeyi garanti altına almaktayız. Ürünlerimiz 10'dan fazla gelişmiş ülkede satılmakta ve bu sayı sürekli artmaktadır.

Lütfen 'Hakkımızda' sayfamızı ziyaret ediniz.

İrtibat:
Ender Bozkurt
Yatırımcı İlişkileri – Novatemed Innoceuticals A.Ş.
0212.276.40.40

investors@novatemed.com

Bizden Haberler

E-Bülten

Ürünlerimiz, kampanyalar ve firmamız hakkında bilgi almak için üye olun.

Ürünlerimize Ulaşmak İçin

 
DİĞER NOVATEMED SİTELERİ